"Укрсоцбанк" скаржиться на поведінку УБЕЗ

Маша Землянська
21 вересня 2013р. 15:36

"Укрсоцбанк" скаржиться на поведінку УБЕЗ

"Укрсоцбанк" запевняє: висловив готовність надати всі документи та інформацію за запитом, проте співробітники правоохоронних органів стали здійснювати активний огляд і вилучення документів і комп'ютерів з усіх приміщень Центрального офісу банку, що на Ковпака, 29 та офісу на вулиці Димитрова, 3, у тому числі і тих , які знаходяться поза фіксованого списку.

"Подібні дії з боку правоохоронних органів призвели до порушення операційної діяльності банку і обслуговування клієнтів. Банк розглядає подібну поведінку під час проведення обшуку, як перевищення наданих повноважень постановою суду, оскільки банк був готовий надати всі необхідні документи добровільно. Важливо розуміти, що подібні прецеденти істотно погіршують не тільки імідж банку, а й бізнес-клімат країни серед європейських інвесторів, і може вплинути на банківську діяльність", - переконують у прес-службі "Укрсоцбанку".

Обшуки в офісі «Укрсоцбанку», що у Києві, 20-го вересня були проведені в рамках розслідування кримінального провадження. Мова йде про крадіжку десятків мільйонів гривень і пов'язані з одним конкретним клієнтом банку - ПрАТ "ІСА Прайм Девелопментс". Наразі обшук зазначених будівель завершено. Повноцінну роботу банку поновлено. 

Теги: Київ , гроші