GFK: Киянам найбільше не вистачає нових доріг

Ольга Бондаренко
23 вересня 2013р. 12:44

38,5% киян вважають найголовнішою проблемою вулиць - стан автомобільних доріг. Про це свідчать результати опитування GFK Ukraine. 

Водночас 18,3% киян вважає найактуальнішою проблемою вулиць їхній санітарний стан, а також кількість зелених насаджень, парків і зелених зон відпочинку. Загалом, мешканці найбільших міст України ( Дніпропетровська, Донецька, Києва, Львова, Одеси, Харкова) також вирізняють з-поміж інших проблем вулиць стан автомобільних доріг, бруд та сміття, а також паркування автомобілів на тротуарах і газонах. Третині українців (32,8%) найбільше не вистачає хороших доріг, 14,7% українців хочуть найперше покращення санітарного стану вулиць, 13,5% - вирішення питання паркування автомобілів на тротуарах і газонах. Найменше українців турбує зовнішня реклама на вулицях (0,5%). 

Опитування було проведене з 16 по 21 серпня методом комп’ютеризованого телефонного інтерв’ю в 6 найбільших містах України: Дніпропетровську, Донецьку, Києві, Львові, Одесі, Харкові. В кожному місті було проведено по 100 інтерв’ю з мешканцями у віці старше 18-ти років. Максимальна похибка загалом для 6 міст – 4%. 

Теги: Київ