Мерія віддасть півмільйона за оренду катка

Ольга Бондаренко
23 вересня 2013р. 15:39

Громадська організація «Київська міська федерація хокею» уклала угоду з фірмою «ІСМА Київ» на оренду льодового майданчику у вересні-грудні за 520 тисяч гривень. Про це повідомляють "Наші гроші".

Поле орендовано на 325 годин, вартість оренди становить 1 600 гривень за годину. Гроші виділено з місцевого бюджету. У тендерній документації немає даних, який саме майданчик орендовано. Також у відкритих джерелах немає даних про відношення фірми «ІСМА Київ» до відомих столичних льодових катків. Цю фірму заснував луганчанин Геннадій Коломієць, однак цього року директором фірми став Андрій Степанов.

Разом з тим, єдиний конкурент на цьому тендері – компанія «Дивосвіт плюс» – має свій спорткомплекс з катком. Компанія відкрила свій «Каток» на вулиці Лароша Гавро, 4г (Петрівка). Льодовий майданчик тут зроблено вузьким, під «канадський» стандарт – 28 на 56 метрів. Майданчик саме такого розміру і хотіла орендувати Київська міська федерація хокею. Також саме на «Катку» проводять тренування спортшколи «Крижинка» та «Сокіл-Київ». Компанію «Дивосвіт плюс» заснували голова Київської федерації тенісу Віктор Агафонов, колишній співвласник фірми «Квазар-мікрос сервіс» Олександр Синьоокий (партнер Євгена Уткіна) та віце-президент Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків Сергій Тимофєєв.Теги: Київ