Прокуратура взялася за "золоті" харчі в дитсадках

Максим Опанасенко
24 вересня 2013р. 11:40

Прокуратура Дарницького району почала кримінальне провадження щодо чиновників райдержадміністрації, котрі купили дитсадках "золоті" продукти. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Тут кажуть - під час закупівлі хлібобулочних виробів для шкіл і дитсадків чиновники перерахували приватним підприємцям зайвих 120 000 державних гривень. "Перевіркою встановлено, що між районним управлінням освіти та столичним підприємством було укладено договори про закупівлю хлібобулочних виробів та тістечок для харчування дітей дошкільних, шкільних закладів, а також школи-інтернату №10 у Дарницькому районі. Однак, під час проведення закупівель посадовці райдержадміністрації не перевірили обґрунтованість встановлених підприємцями цін на товари та послуги, внаслідок чого на рахунки приватного підприємства з бюджету було зайво перераховано близько 120 тис гривень" - йдеться в повідомленні.

Чиновників звинувачують у службовій недбалості. Рослідування триває.

Завищені ціни на продукти для навчальних закладів - своєрідна "норма" для Києва. Влітку ми писали про те, що чиновники Дніпровського району "викинули" зайві гривні на занадто дорогі продукти. Найчастіше підприємці завищують ціни на гречку, яйця, цукор, молочні продукти і олію.

 

Теги: Київ