Активісти воюють з кавою на Золотих воротах

Максим Опанасенко
24 вересня 2013р. 12:10

Двоє хлопців зранку прийши під станцію метро "Золоті ворота" з велетенським баннером. 

На ньому напис - "За цим плакатом яскравий приклад корупційних дій місцевих чиновників!". Ним хлопці прикрили автокав'ярню. Давати коментарі вони відмовилися.

Фотография: Наш сайт тимчасово не працює! Тому поки команда "Свідомо" ділитиметься новинами на Facebook. Почнемо ранок, як годиться - з кави)) Попри "війну" за місце під "Золотими воротами" з міліцією - кава на колесах перемогла. Киян на виході з метро зустрічають аромати кави та молока. Натомість до боротьби взяли активісти - вивісили символічний банер «За цим плакатом яскравий приклад корупційних дій місцевих чиновників!». І як Ви думаєте, що за банером?!

Разом з тим, кава "на Золотих" поки що перемагає спроби міліціонерів її звідти вигнати. Останні регулярно влаштовують облаву на кав'ярні на колесах, ті зникають на кілька годин і з'являються знову. Продавці кави кажуть - їхнє начальство регулярно "вирішує" питання з правоохоронцями.

Вночі 20 вересня на цьому ж місці сталася сутичка між продавцями кави з машин та правоохоронцями. В конфлікті постраждав міліцонер - по ньому проїхалась автівка. 

 

Теги: Київ