Суд не захотів звільняти парк "Перемога" від МАФів

Максим Опанасенко
24 вересня 2013р. 13:02

Дніпровський районний суд заборонив демонтувати МАФи в парку "Перемога" у Дніпровському районі. Про це повідомляє прес-служба "Свободи" з посиланням на рішення суду.

"22 вересня 2013 року членам Всеукраїнського об'єднання "Свобода" стало відомо, що є ухвала Дніпровського районного суду про заборону демонтажу МАФів у парку "Перемога", які там незаконно встановила церква Московського патріярхату. Цей вирок суперечить рішенню комісії з впорядкування та демонтажів МАФів у Києві, яка 12 вересня постановила знести забудову.
Демонтаж було призначено на 24 вересня. Ухвала суду була винесена 18 вересня 2013 року. Ця заборона є засобом забезпечення цивільного позову якогось громадянина Чередніченка до Дніпровської РДА "Про визнання незаконним та скасування протоколу №1 від 03.09.2013" - йдеться в повідомленні. Що цікаво, схожа справа перебуває і в Окружному адміністративному суді. Але 12 вересня суддя Вернидубова відмовила у задоволенні клопотання щодо заборони демонтажу. Наступне засідання цього суду призначене на 26 вересня.

Скандал із будівництвом Храму всіх святих в парку "Перемога" почався два роки тому. Спершу церковники просто відгородили ділянку, нині ж почалось будівництво. Жодних документів, які підтвердили б дозвіл на будівництво, забудовник за два роки так і не надав. Директор парку Перемоги Олександр Товстоног будівельникам не заважає. До речі, його знають за скандалом із побиттям журналіста порталу Tochka.net: він ударив хлопця металевим прутом по голові, коли той фотографував незаконну забудову. Як до будівельників навідувались кияни - можна прочитати тут. У вересні чиновники Дніпровської райдержадміністрації також ухвалили рішення рекомендувати мерії знести забудову.

 

 

Теги: Київ