"Кофе Хаус" змусили полюбити українську

Максим Опанасенко
24 вересня 2013р. 13:20

Мережа кав'ярень "Кофе Хаус" вже розробляє внутрішні інструкції та правила, де будуть враховані норми закону "Про засади державної мовної політики". Окрім того, адміністрація кав'яреньп провела зі своїми підлеглими роз'яснювальну роботу. Такою є відповідь голови київської міської держадміністрації Олександра Попова на запит нардепа В'ячеслава Кириленка.

Його нардеп відправив після скандалу з одним з відвідувачів, котрий вимагав обслужити його українською мовою і отримав відмову.

Власне, сталося це з Іваном Філіповичем в ТРЦ "Дрім Таун", що на Оболонському проспекті, 21-Б. В закладі з клієнтом підкреслено спілкувались російською, персонал поводився некоректно і дозволив собі висміяти чоловіка. Один з офіціантів розповів Івану, що спілкування винятково російською - це політика компанії, прописана в брошурах з корпоративними правилами. "Здесь все прекрасно понимают русский язык, и для 1% "повернутых" никто стандарты менять не будет!" - такий принцип "Кофе Хауз" офіціанту озвучили на тренінгу для персонала. Після спілкування зі "Свідомо" директорка закладу в Дрім Тауні обіцяла принести офіційні вибачення перед Іваном Філіповичем. Але коли той приїхав разом з тележурналістами, керівниця з місця роботи зникла. Нардеп В'ячеслав Кириленко тоді запропонував вигнати мережу. 

Теги: Київ