В Київ їде вистава "Звірі і діти захопили вулиці"

Галина Танай
24 вересня 2013р. 16:20

В Київ їде вистава "Звірі і діти захопили вулиці"

Таргани, коти й похмурі неслухняні діти у нетрях Міста. Хроніка Великої Депресії у вибуховій суміші сюрреалізму й образів німого кіно. В Молодий театр їде "Звірі та діти захопили вулиці"чорна комедія-мюзикл від лондонської театральної компанії "1927". Атмосфера в дусі Девіда Лінча і Тіма Бартона гарантована.

«Звірі та діти захопили вулиці» - це історія кварталу Байю у нетрях умовного європейського міста. У ньому животіють ті, кого суспільство відкинуло та вирішило не помічати. У його мешканців нема нічого, крім ненависті, тарганів та неслухняних дітей. До Байю переїздить молода леді - ідеалістка Агнес - із маленькою донькою Іві. Вона вірить, що місцевих розбишак можна перевиховати, наприклад, залучивши до художньої творчості. Однак ці надії даремні - діти влаштовують заколот, нападаючи на мешканців чистих районів і крадучи улюбленого кота мера міста.


Макабричне кабаре лондонців - аж ніяк не розвага заради розваги. Глядачам обіцяють химерну, але жорстку алегорію, в якій можна з жахом упізнати своє щоденне життя. Недарма "Звірі та діти захопили вулиці" встигла завоювати любов публіки і критиків на фестивалях в Единбурзі та Авіньйоні, а потім - на світових гастролях та театральних сезонах в Сіднеї та Лондоні.

У Києві дадуть три вистави: о 19:00 у четвер, 26 вересня, та о 15:00 та 19:00 у п'ятницю, 27 вересня. Вхід на "Звірі та діти захопили вулиці" коштує від 100 до 250 гривень. Квитки на денний показ вистави 27 вересня можна придбати у касі Молодого театру на Прорізній 17, а також в офісі Британської Ради наСковороди 4/12. Вистава демонструється англійською мовою із українськими субтитрами. Рекомендовано для дорослих та дітей від 12 років.

Теги: Молодий театр , Звірі та діти захопили вулиці , Київ