Зйомки "Толоки" Іллєнка заморозили через гроші

Галина Танай
24 вересня 2013р. 16:41

Зйомки "Толоки" Іллєнка заморозили через гроші

Зйомки фільму Михайла Іллєнка "Толока" заморозили через брак фінансування. Про це режисер повідомив в інтерв'ю "Дзеркалу тижня".

Проект вимушено призупинили через припинення фінансування з боку приватного інвестора. Головна проблема в тому, що "Толоку" планували презентувати до 200-річчя з народження Тараса Шевченка - тобто у березні 2014. А через проблеми з фінансами знімальна група навряд встигне зробити необхідні зйомки на натурі. Наразі знято вже 45% фільму. Загальний бюджет "Толоки" - близько 28 мільйонів гривень. 9 мільйонів виділило Держкіно. А от питання щодо вливань з боку приватного інвестора залишається відкритим.


"Толока" - це кіноверсія вірша Тараса Шевченка "У тієї Катерини хата на помості". Головні ролі грають  зірка фільму "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" Дмитро Лінартович, Іванна Іллєнко і Дмитро Рибалевський. Музику до фільму написав композитор Влад Алессіо – італієць із українським корінням, володар «Золотого глобуса» та улюбленець режисерів Бернардо Бертолуччі та Франко Дзефіреллі. Фільм Іллєнка вже з успіхом презентували  у Каннах та в програмі Work-in-progress на Карловарському кінофестивалі

Теги: Київ , Кіно , Толока , Іллєнко