Водоканал "злив" музей каналізації у Facebook

Максим Опанасенко
24 вересня 2013р. 17:36

Музей каналізації Києва створив власну сторінку в мережі Facebook. Про це повідомляє прес-служба "Київводоканалу".

Знайти його можна за адресою: facebook.com/kvk.museum. "Тут можна ознайомитися з новинами, інформацією про оновлення експозиції, цікавими фактами про каналізацію, історичними фотоматеріалами. Крім того, усі, хто вже встиг відвідати Музей, знайдуть себе на фото, які публікуються після кожної екскурсії" - йдеться в повдіомленні.

Власне, водоканальщики просять усіх небайдужих самим заповнювати сторінку і надсилати тематичні матеріали на електронку press@vodokanal.kiev.ua.

Довідково.
Музей каналізації Києва охоплює більш ніж столітню історію розвитку каналізаційної системи міста: від 1879 року до сьогодення. Виставка представлена численними експонатами каналізаційного господарства Києва. Зокрема, сучасні та старовинні труби (дерев’яна, якій близько 200 років), зразки колекторів, засувок та насосів, люки різних періодів, макети насосних станцій та спецтехніки, а також різноманітні інструменти і засоби прочищення мереж. Крім того, музей розповідає про зародження системи водовідведення у світі, а також побудову і роботу київської роздільною системи водовідведення – першої на території Російської імперії кінця ХІХ століття. 

Теги: Київ