88% українців хочуть абонемент в спортзал від шефа

Галина Танай
25 вересня 2013р. 9:27

88% українців хочуть абонемент в спортзал від шефа

Спорт допомагає краще працювати - у цьому переконані українські офісні працівники. А 88% з них вважає, що найкраща мотивація - коли абонемент в спортзал оплачує керівництво. Про це свідчать результати опитування порталу HeadHunter. 

Опитування підтвердило: працівники, що хоч раз на тиждень займаються спортом, почуваються щасливішими, ніж неспортивні колеги. Офісні працівники, які не забувають про спорт, набагато рідше відчуваютьнервозність і напругу. 75% респондентів, які роблять фізичні вправи щодня або через день,
відчувають нервозність лише час від часу або не відчувають взагалі. А кожен четвертий опитаний, який займається спортом щодня, зовсім не відчуває напруги. А от найбільш «нещасними» відчувають себе не ті, хто зовсім забув про спорт, а ті, хто навантажує себе фізично 1-2 рази на місяць. Кожен четвертий перебуває в постійній напрузі, а зустріти того, хто зовсім не нервує - велика рідкість. 

Має значення і те, хто платить за спорт. Безкоштовно відвідує тренажерний зал лише кожен десятий "офісник". 7% керівництво частково оплачує абонемент у спортклуб. 84% роботодавців узагалі не дбають про те, щоб заохотити підлеглих займатись спортом. При цьому 9 із 10 опитаних впевнені: спорт "від начальника" тримає у формі і мотивує працювати краще. 

Теги: Київ , спорт , робота в офісі