Намет в парку Перемога "прикрився" Богом

Максим Опанасенко
26 вересня 2013р. 7:55

Дніпровська райдержадміністрація відмовилась демонтувати храм-палатку московського патріархату у парку Перемога. Про це повідомляє прес-служба "Свободи", котра займається цією справою і хоче домогтися демонтажу МАФу в парку.

Чиновники кажуть - таким є рішення Дніпровського райсуду. Рішення суд виніс 18 вересня. Тижнем раніше комісія з впорядкування та демонтажів МАФів у Києві постановила намет знести. До цього таке ж рішення прийняла сама Дніпровська РДА. О 16:00 активісти "Свободи" збираються до комісії з благоустрою - вимагати повторного припису про демонтаж.

Сам же намет поки що "прикрився" ось таким банером:

Скандал із будівництвом Храму всіх святих в парку "Перемога" почався два роки тому. Спершу церковники просто відгородили ділянку, нині ж почалось будівництво. Жодних документів, які підтвердили б дозвіл на будівництво, забудовник за два роки так і не надав. Директор парку Перемоги Олександр Товстоног будівельникам не заважає. До речі, його знають за скандалом із побиттям журналіста порталу Tochka.net: він ударив хлопця металевим прутом по голові, коли той фотографував незаконну забудову. Як до будівельників навідувались кияни - можна прочитати тут. У вересні чиновники Дніпровської райдержадміністрації також ухвалили рішення рекомендувати мерії знести забудову. Але районний суд вирішив - демонтажу бути не має.

 

Теги: Київ