На Вербицького міліціонери збили дівчину (відео)

Максим Опанасенко
26 вересня 2013р. 8:26

Вночі працівники ДСО збили на своєму авто дівчину. Про це пише у Facebook активіст Віталій Уманець, котрий виїхав на місце події.

Аварія сталася на Вербицького, неподалік від "Великої кишені". "Троє працівників ДСО на автомобілі ВАЗ 2109 з номерами 1663 здійснили наїзд на ПІШОХІДНОМУ переході на дівчину. Вона в лікарні, її забрала швидка ще до нашого приїзду. На місці ДТП ми не побачили слідів від гальм на асфальті, тобто водій навіть не намагався гальмувати, вів себе якось неадекватно, час від часу посміхався! Інший працівник ДСО спочатку відмовлявся предвставитися, мотивуючи це тим, що Андрій Дзиндзя звертався до нього на "ти", а не на "ви"! :)))) Потім врешті-решт представився: Гнитій Сергій Григорович - молодший іспектор патрульной групи, стояв з автоматом, направленим на людей, на зауваження Андрія Івановича не реагував, в результаті втік" - пише Віталій. Ось відео, котре на місці подій відзняв активіст "Дорожнього контролю" Андрій Дзиндзя:


Ми дізнаватимемося і повідомлятимемо про те, як закінчиться розслідування інциденту і що з цього приводу думає київська міліція.

Теги: Київ