Побиті на Жилянській кияни повернуться туди знову

Максим Опанасенко
26 вересня 2013р. 11:47

Кияни, що протистоять забудові на Жилянській, 120б, кличуть всіх на руїни двору о 18:00 аби вирішити - що робити зі знищенням історичної частини міста далі. Про це у своєму Facebook пише активіст Ігор Луценко.

"Якщо хто не знає, вчора за вказаною адресою сусідні будівельники зруйнували двір, втрутилися у роботу комунікацій, котрі забезпечують сусідні будинки. Судячи з документів, дозволів у забудовників на це нема. Зате є 30 здорованів-тітушок... Мені здається, що поки ми не об"єднаємося, не скинемося грошима, не наймемо людей, котрі спланують і здійснять перетворення у місті, то у нас нічого не вийде" - пише Луценко.

Знищення будинку 1919 року на Жилянській 120Б почалося 10 вересня. А 11 вересня місцеві мешканці отримали запізнілу відповідь від Державної архітектурно-будівельної інспекції. Та визнала будівництво незаконним і направила в прокуратуру листа - аби там ужили заходів щодо забудовника. Забудовник - компанія "Елегантбуд", замовник - концерн "Ессо". На місці зруйнованого історичного будинку зведуть висотний житлово-офісний комплекс. У середу кияни спробували протистояти забудові, але проти них застосували силу вже добрі знайомі на будь-якому скандальному будівництві "хлопці в спортивних костюмах". Більше того, руйнівники історичного будинку на Жилянській 120Б погрожують місцевим мешканцям знести три сусідні будівлі. Під загрозою - будинки по Саксаганського 129Б, 129В та 131Б.

Ці історичні будинки опинилися під загрозою знищення
Ці історичні будинки опинилися під загрозою знищення

На місці знищеного будинку 1919 року працює компанія
На місці знищеного будинку 1919 року працює компанія "Елегантбуд"

 

Теги: Київ