В "Києві"- прем'єра "Вічного Повернення" Муратової

Галина Танай
26 вересня 2013р. 14:28

В "Києві"- прем'єра "Вічного Повернення" Муратової

Божественна Рената Літвінова, Олег Табаков і Віталій Линецький. Історія любові з неможливістю вибору. Фільм, який імениті італійські критики відразу позначили грифом "для вибагливих гурманів". У п'ятницю, 27 вересня, в кінотеатрі "Київ" відбудеться прем'єра останньої картини Кіри Муратової "Вічне повернення". Переглянути фільм і поспілкуватися з творчою групою можна буде о 20:00.

"Вічне повернення" - це історія чоловіка і жінки, які зустрічаються після багатьох років розлуки. Це колишні однокурсники, і, на перший погляд, ніщо суттєве їх не поєднує. Герой любить двох жінок одночасно, але бути з обома не може. І приїздить у місто подруги молодості, щоб спитати поради. Жодна порада його не влаштовує, і, злий та невдоволений, гість іде геть. Але іти в незнайомому місті нікуди - і він змушений повертатися знову і знову. 


Замовити квитки на "Вічне повернення" можна за телефоном 234 73 81. Вхід коштує 70 гривень. Якщо не встигаєте на прем'єру, не засмучуйтесь: з 3 жовтня фільм виходить в прокат. 

Теги: Вічне повернення , Літвінова , Муратова , Кіно , Київ