Екс-нардеп приватизував приймальню в центрі Києва

Максим Опанасенко
27 вересня 2013р. 10:04

Екс-нардеп приватизував приймальню в центрі Києва

«Нас найняли – ми працюємо. І не знаємо – хто тут, що тут». Бригада робітників займається ремонтом квартири в самому центрі міста – на Саксаганського, 60в. Двері відкриті, зайти і подивитися може хто завгодно. Хто замовник, що тут буде – чоловіки не кажуть.

Трішки більше може розказати «Свідомо».

Знаєте, скільки коштує тут, в самому серці Києва, неподалік від станцій метро «Льва Толстого» і «Університет», квартира розміром в 87,6 квадратних метрів? Ми дізналися. 643 920 гривень – 80 000 доларів. Фантастика? Акція? Ні, аби стати власником «центрових» квадратів потрібно бути нардепом.

До листопада 2012-го приміщення належало місту і було внесене в програму приватизації комунального майна. 30 листопада договір купівлі-продажу квартири Головне управління комунальної власності міста підписало з громадянином Надошею Олегом Володимировичем.


 Хто він? З кінця травня 2006-го – народний депутат від «Блоку Юлії Тимошенко». Згодом перейшов до Партії регіонів. В Раду він потрапив і наступного, 6 скликання.  І не аби-куди, а в парламентський комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. Народним депутатом Надоша був ледь не до моменту продажу приміщення. В склад нинішніх народних обранців він не пройшов, програвши вибори одразу двом суперникам в 146 окрузі на Полтавщині. Його не врятували навіть безкоштовні консультації для учнів із малозабезпечених родин по підготовці до ЗНО, котрі Надоша, за повідомленням журналістів Тижня, проводив напередодні виборів. 

Відомий Надоша і антитютюновим лобістам. У 2012-му він очолив антирейтинг "Золота коса"
і став найкращим лобістом шкідливих звичок того року. За що? 25 червня 2012-го Надоша зареєстрував у Раді законопроект в якому, зокрема, пропонував, відвести для некурців лише 30% площі ресторанів. Це сталося рівно через два тижні після підписання президентом закону, яким заборонялося курити у всіх приміщеннях кафе, барів та ресторанів без винятку. Це при тому, що депутат особисто голосував "за" у другому читанні, але згодом змінив свою думку на кардинально протилежну. Законопроект не було ухвалено у першому читанні та знято з розгляду у зв’язку із завершенням роботи Ради.  

Приміщення на Саксаганського, 60в – одна з його приймалень. В усякому випадку – воно нею було і так сказано на офіційному сайті політика.

Прізвище Надоші ми побачили і на табличці, що висіла перед входом до квартири. Чому висіла? Бо ремонтники зняли її одразу після того, як ми дістали фотоапарат.

На ріелторських порталах ми вирішили пошукати квартирні пропозиції поруч з приймальнею Надоші. І знайшли зовсім по-сусідству – на Саксаганського, 60а. Ідентична за розміром – 87,6 «квадратів» - продають за майже втричі вищою ціною – 1 510 000 гривень. Ні на початку вулиці, ні в її кінці знайти дешевшої пропозиції нам не вдалося.

Хто визначав ціну приймальні нардепа? Головне управління комунальної власності Києва. Саме ним було затверджено висновок про вартість майна.

Ми вирішили завітати до іншої київської приймальні екс-депутата - на Щорса. На другому поверсі новобудови поруч з університетом культури вона дійсно є.

Дівчина на рецепшені відмовила нам в отриманні коментаря від самого Олега Володимировича і його прес-секретаря. Причин не назвала. Натомість, записала наші контакти. Протягом трьох днів зі "Свідомо" ніхто не зв'язався. Ми залюбки опублікуємо коментар екс-нардепа, якщо він все ж вирішить його нам надати.

Фото - http://genshtab.info

 

Теги: Київ