В суботу Майстер Клас чекає мам і тат з дітьми

Галина Танай
27 вересня 2013р. 10:07

В суботу Майстер Клас чекає мам і тат з дітьми

В суботу, 28 вересня, Дім Майстер Клас запрошує в гості мам і тат з дітьми. Змайструвати шпаківню, послухати концерт від скрипальки Мирослави Которович, завітати на урок журналістської чи театральної майстерні - все це можна буде зробити на Дні відкритих дверей на Лаврській 16А . Всі події в цей день - безкоштовні.

Пропонуємо вам найцікавіші події Дня відкритих дверей.

З 11:00 до 13:00 - програма від центру навчання і розваг для дітей від 1 до 7 років «ОКешкин клуб». На вас чекають відкриті уроки, відкриття дитячого майданчика, інтерактивні розваги для дітей, створення будиночків для птахів, колажу з листя і квітів.

З 11:00 до 16:00 - програма від Арт-майстерні. Майстер-класи для дітей і дорослих: аквагрим (квіти, фрукти); декор, розпис горщиків; розпис шпаківень; створення птахів з сіна; букетів троянд з осіннього листя; гончарство; виготовлення головних уборів у вигляді квітів.

12:30 - чудова інтерактивна мандрівка класичною музикою для дітей: зустріч на проекті Мирослави Которович "Музика на дотик"

З 13:00 до 15:00 - відкритий урок у Майстерні шахів.

З 13:00 до 16:00 - Відкриті уроки в IT- студії I-Kids Klass, Майстерні журналістики, майстерні ораторського мистецтва і театральній майстерні для дітей і підлітків. В цей же час буде Відкритий урок у фотомайстерні - для всіх, хто в душі себе відчуває художником. На курс «Основи фотографії» приймаються всі охочі незалежно від типу камери (плівка чи цифра) та від її класу (дзеркальна, компактна тощо).

О 14:00 - відкриття розмовно-творчого клубу «Англійський калейдоскоп» для дітей від школи англійської мови «Оксфорд Клас».

О 15:00 - відкритий урок з курсу "Онлайн-навчання" від школи англійської мови «Оксфорд Клас». В цей же час - показ фільму від Кіносалону МК: A Space Odyssey  (UK-USA 1968).

О 16:00 - концерт лауреатів фестивалю «Каштановий рояль» та професійних музикантів-друзів Майстер Класа.

О 17:00 - відкриття літературного салону Дому Майстер Клас. Перший вечір присвячений німецькому письменнику, філософу й лауреату Нобелівської премії Томасу Манну та його відомій новелі „Смерть у Венеції”.

О 19:00 - концерт камерного оркестру New Era Orchestra.

 

Теги: Київ , Майстер Клас , День відкритих дверей