Що у Вашому районі ділитиме Київрада у середу

Катерина Білоус
27 вересня 2013р. 11:38

Що у Вашому районі ділитиме Київрада у середу

Ваші діти ще граються на дитячому майданчику чи відпочивають у парку? А забудовників ви ще там не бачили? У середу, 2-го жовтня у Київрада планує зібратися на чергове засідання. Вирішуватимуть, яку землю у киян забрати, а яку повернути.

"Свідомо" розбило їх по районах, щоб Вам легше було пошукати - чи немає планів на землю поруч з Вашим будинком.

Голосіївський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Товариству з обмеженою відповідальність «ІОНІЯ» на вулиці Панорамній, 1 для експлуатації та обслуговування виробничих, складських та адміністративних будівель та споруд (К-21118)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Федорчук Людмилі Миколаївні на вулиці Столєтова, 46-а для будівництва об’єктів інженерної інфраструктури (протизсувної споруди) (К-20832)

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Юшку Олександру Алімовичу на вулиці Деревообробній, 1 для реконструкції та обслуговування існуючої будівлі-кафе (К-20052).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Глуницькій Зої Габдулахатівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) у провулку Залужному (А-20657).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Павленко Оксані Анатоліївні у провулку Залежному для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-20540).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Артикулі Людмилі Антонівні на вулиці Академіка Кащенка, 40/1 для ведення індивідуального садівництва (К-20983).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству «Холдингова компанія «Київміськбуд» на вулиці Жулянській, 5 для будівництва та експлуатації житлового мікрорайону з об'єктами соціально-побутового обслуговування (К-20202).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Фірма Укрторг» проспекті Академіка Глушкова, 9-б для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з приміщеннями соціально-громадського призначення та паркінгом (К-20063).

Про припинення комунальному підприємству «Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв» права користування земельною ділянкою на вулиці Тарасівській, 21 (А-20680).

Про розгляд протесту заступника прокурора міста Києва від 23.02.2011 №05/4-72-вих-11 на рішення Київської міської ради від 29.04.2010 №788/4226 «Про передачу земельних ділянок обслуговуючому житлово-будівельному кооперативу індивідуальних забудовників приватних житлових будинків «Совські ставки» для житлового будівництва та облаштування лінійних об’єктів транспортної інфраструктури на вулиці Лютневій, 58-а, 58-в» (А-18772).

Дарницький район

Про використання земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Києва, які перебувають в оренді товариства з обмеженою відповідальністю «КИЇВ ТЕРМІНАЛ», для суспільних потреб – реконструкції транспортної розв’язки на Харківській площі.

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кудляку Михайлу Назаровичу на вулиці Завальній, 14-в для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-19449).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Юрченку Михайлу Івановичу на вулиці Батуринській, 12 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-20764).

Деснянський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «МАШТЕРС» на вулиці Пухівській, 1-а для експлуатації та обслуговування промислово-складських будівель (К-21033).

Дніпровський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок приватному підприємству «ДЕВ ОЙЛ»  на проспекті Броварському, 53-а для будівництва, обслуговування та ремонту об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди та виїзди) (К-20693).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «МІСЬКЖИТЛОБУД» на вулиці Комбінатній, 2 для експлуатації та обслуговування комплексу виробничих та складських будівель (К-20136).

По визнання таким, що втратило чинність рішення Київської міської ради від 18.11.2004 №718/2128 «Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «УКРСПЕЦТОРГ» земельної ділянки для будівництва житлового комплексу з паркінгом на перетині вулиць Червоногвардійської та Краківської (А-19408).

Про розгляд протесту заступника прокурора міста Києва від 19.07.2010 №07/4-401-вих на результати голосування пленарного засідання сесії Київської міської ради від 26.02.2010 року щодо передачі товариству з обмеженою відповідальністю «СПК БВ «Чайка» земельної ділянки для будівництва багатофункціонального оздоровчого комплексу та зонами відпочинку на вулиці Набережній, 12 урочище Чорторий (острів Труханів) (A-18042).

Оболонський район

Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю «КІБ» в поновленні договору оренди земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправної станції та кафе із супутніми спорудами на перетині вулиць Богатирської та Полярної (А-20645).

Про відмову Міністерству внутрішніх справ України в поновленні договору оренди земельної ділянки для будівництва житлового будинку з вбудовано-прибудованими магазином та клубними приміщеннями на проспекті Героїв Сталінграда, 15-в (А-20668).

Печерський район

Про припинення Державному комунальному підприємству «Генеральна дирекція Київської міської державної адміністрації по обслуговуванню іноземних підприємств» права користування земельною ділянкою на вулиці Старонаводницькій, 9 (бульварі Лесі Українки, 21) (А-20714).

Подільський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству «КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД» на вулиці Копилівській, 38 літера «А» для експлуатації та обслуговування нежилого будинку - будинку допоміжних служб (адміністративного корпусу) (К-20339).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству «КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД» на вулиці Копилівській, 38 для експлуатації майнового комплексу з виробничими, складськими, адміністративними будівлями і спорудами та аптеки (К-20340).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Укрполіс» на вулиці Світлицького, 35 (літера А) для експлуатації та обслуговування офісно-виробничої будівлі (К-20127).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Дригіну Володимиру Володимировичу для будівництва індивідуального гаража у провулку Садовського, 2 (А-20719).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ЛТ-ІНВЕСТ» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі (офісу) на вулиці Фрунзе, 121-а (літера А) (Д-6352).

Про передачу ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «БАНК ¾» земельної ділянки для реконструкції, експлуатації та обслуговування готельно-офісного комплексу на вулиці Фрунзе, 25-27 (А-20791).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «АЛЬФА-НЕРУХОМІСТЬ» земельної ділянки для експлуатації, обслуговування та реконструкції нежитлової будівлі офісу на вулиці Фрунзе, 33 (літера «А») (Д-6794).

Святошинський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Стуконогу Павлу Петровичу на вулиці Малинській, 2-а для експлуатації та обслуговування складських приміщень (К-20837).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю «Енран-авто» на вулиці Стеценка, 21 для експлуатації майнового комплексу по обслуговуванню автотранспорту з під’їзними шляхами (К-21042).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ковальчуку Георгію Григоровичу на вулиці Михайла Котельникова, 11 для будівництва і обслуговування індивідуального гаража (К-19423).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Лавріненко Тетяні Миколаївні на вулиці Живописній, 14 для будівництва та обслуговування індивідуального гаража (К-19306).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Пономаренко Надії Володимирівні на проспекті Академіка Палладіна (біля будинку № 13) для встановлення збірно-розбірного гаража (К-19555).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Ткаченко Ользі Володимирівні на вулиці Бонч-Бруєвича, 2 для ведення садівництва (К-19996).

Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ІЛЛІС» для обслуговування та експлуатації нежитлової будівлі торговельного призначення та торгових приміщень на перетині вулиць Чорнобильської та Іртиської (Д-6626).

Про відмову громадянці Осецькій Любові Никифорівні у передачі земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Маршала Бірюзова, 18-а (А-3704).

Соломянський район 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державній установі «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського Академії медичних наук України» на вулиці Миколи Амосова, 5 для будівництва та обслуговування господарських будівель та споруд (К-17826).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «КИЇВ-АРТ» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування нежитлової громадської будівлі з літньою терасою та гостьовою стоянкою на вулиці Ползунова, 1 (А-20764).

Про відмову у передачі земельної ділянки у власність громадянці Яковенко Ользі Антонівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення садівництва та для ведення особистого селянського господарства на вулиці Совській, 7 (А-20623)

Про припинення Департаменту житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) права постійного користування земельною ділянкою на вулиці Урицького, 18 (А-20624).

Шевченківський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Київблагоустрій» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на вулиці Дегтярівській, 31, корпус 2 для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі та будівлі майстерні (К-20847).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству науково-дослідному інституту «Оріон» та приватному вищому навчальному закладу «Київський медичний університет УАНМ» на вулиці Ежена Потьє, 7 для експлуатації та обслуговування існуючого бомбосховища та реконструкції їдальні під навчально-лікувальний корпус з подальшими його експлуатацією та обслуговуванням (К-19790).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ІНКОН» на вулиці Жилянській, 106-б для експлуатації та обслуговування офісної будівлі (К-20820).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству «ФІДОБАНК» на вулиці Червоноармійській, 10-а, 10-б,12-б для реконструкції адміністративної будівлі з розширенням під офісно-торговельно-готельний комплекс, подальшої експлуатації та обслуговування (К-20451).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Інвест-Проджект» на вулиці Богдана Хмельницького, 9-а для експлуатації та обслуговування нежитлової адміністративної будівлі (К-21018).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Пінчуку Андрію Васильовичу на вулиці Великій Житомирській, 21-а (літера Б) для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі (К-16310).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гаражно-будівельному кооперативу «СОЛЯНИЙ» на вулиці Соляній, 27-57 для зберігання та обслуговування власних автомашин членами кооперативу (К-17740).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» на вулиці Щусєва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями (соціальне житло) (К-20867).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ГОРИЗОНТ-І» на вулиці Довженка, 7 (літера «З») для будівництва СТО з автомийкою  (К-20865).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Радіоненко Лідії Іванівні на вулиці Багговутівській, 40 для будівництва індивідуального гаража (К-19491).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дочірньому підприємству «Сіріус-2» для експлуатації ринку з гостьовою автостоянкою, кафе та адміністративною будівлею на вулиці Жилянській (К-14782).

Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ДОРНБОРД ЛТД» та товариству з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами «ОТП КАПІТАЛ» для експлуатації та обслуговування адміністративних будівель на вулиці Воровського, 4 та 4 «Б» (А-20697).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20.09.2012 № 203/8487 «Про продаж земельної ділянки публічному акціонерному товариству «Завод «Ленінська кузня» для будівництва, експлуатації та обслуговування виставково-торговельно-розважального центру з паркінгом на вулицях Жилянській, 107 та Симона Петлюри, 32 (вулиця Комінтерну)» (А-20772).

Також на сесії Київради депутати планують обговорити питання опалювального сезону столиці. Опозиція обіцяє не дати Київраді працювати, тому що її повноваження закінчилися 2-го червня.

Теги: Київ , земля , Київрада , гроші