На Жилянській 120Б – затишшя

Катерина Білоус
27 вересня 2013р. 14:05

Станом на 13:00 активістів, що протестували проти незаконної забудови по вулиці Жилянській 120Б не було. Проте техніка забудовника залишилася на будівництві.

 
 

Зранку на незаконному будівництві з’явилася техніка забудовника. Тоді ж небайдужі кияни прийшли на будівництво, аби вирішити як протидіяти забудові. В цей момент, як повідомляє журналіст Лівого Берега, тут з'явилося близько двох десятків людей в масках, що назвалися "Святошинськими робінгудами". Вони взялися ламати будівельну техніку, розбили вікна і перевернули будку охорони. Остання намагалася відбитися, почалося кидання камінням. Близько трьох десятків охоронців перегородили в’їзд до двору. Місцеві мешканці викликали міліцію. 

 Знищення будинку 1919 року на Жилянській 120Б почалося 10 вересня. А 11 вересня місцеві мешканці отримали запізнілу відповідь від Державної архітектурно-будівельної інспекції. Та визнала будівництво незаконним і направила в прокуратуру листа - аби там ужили заходів щодо забудовника. Забудовник - компанія "Елегантбуд", замовник - концерн "Ессо". На місці зруйнованого історичного будинку зведуть висотний житлово-офісний комплекс.

 

Теги: