Біля президента хочуть набудувати офісів

Ольга Бондаренко
28 вересня 2013р. 12:09

Поряд з Адміністрацією президента, на вулиці Шовковичній 13-15/1 мають збудувати новий торгово-офісний центр. Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 11 вересня.

Як пишуть "Наші гроші", землю за цією адресою в оренду на 49 років отримала компанія «Інвестиційні проекти». Загальна площа ділянки 0, 13 гектара. На початку 2012 року київська прокуратура звернулася до суду з вимогою скасувати цей договір оренди. Свої вимоги прокурор мотивував тим, що дана ділянка відноситься до земель історико-культурного призначення, тому її вилучення мало відбуватись з розробленням історико-містобудівного обґрунтування, з проведенням обов’язкової державної експертизи землевпорядної документації та отриманням відповідного висновку, після погодження даного питання з Верховною Радою. Господарський суд позов прокуратури задовольнив, однак апеляційний суд  це рішення скасував. 

Компанія «Інвестиційні проекти» була зареєстрована у 2005 році в одному з київських гуртожитків Євгеном Кузьміним з Черкас і киянином Ігорем Міщенком. У 2008 році їх у складі засновників змінили «Вадес Кепітал Менеджмент» та киянин Дмитро Сокур. У 2009-му Сокура замінила Ірина Кононова з Сум. З 2010 року більше 98% статутного капіталу «Інвестиційних проектів» має белізький офшор «Лайтгрей Лімітед». З того ж часу директором фірми стала Ольга Ткаченко. У різний час співзасновниками «Інвестиційних проектів» разом з компанією з Белізу були ТОВ «Джераміно Інвест» і ТОВ «Дніпровські Кручі».


Теги: Київ