Київенерго обіцяє не спати заради тепла

Ольга Бондаренко
28 вересня 2013р. 14:27

Фахівці "Київенерго", які здійснюють заміну тепломереж, з 27-го веренся почали працювати у цілодобовому режимі, аби вчасно розпочати опалювальний сезон. Про це повідомили у прес-службі компанії.

"У зв’язку з початком опалювального сезону значно раніше календарно встановленого терміну, для забезпечення своєчасного  підключення цих споживачів до опалення на цих ділянках тепломереж активізовано роботи. Збільшено, зокрема, кількість залученого персоналу та техніки. На 21 ділянках роботи планується завершити до 1 жовтня, на 14 ділянках  – до 10 жовтня", - йдеться у повідомленні. 

Опалювальний сезон у столиці в поточному році розпочнеться з 30 вересня. Зазвичай, опалювальний сезон стартує 15 жовтня. Однак, якщо середньодобова температура повітря упродовж трьох діб поспіль +8 градусів і нижче, місцеві органи влади можуть ухвалити рішення про початок опалювального сезону, що і зробили в мерії. За прогнозами Гідрометцентру в період з 27 вересня до 1 жовтня середньодобова температура у столиці не підніматиметься вище 8 градусів за Цельсієм.

 

 

 

Теги: Київ