Прокуратура взялася за нову забудову в центрі

Максим Опанасенко
2 жовтня 2013р. 7:37

Прокуратура Голосіївського району звернулася до райдержадміністрації та контролерів з вимогою перевірити законність проведення будівельних робіт у дворі житлового будинку на Червоноармійській, 114. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

"Зокрема, на вимогу прокуратури фахівців зобов’язано надати інформацію щодо законності використання забудовником земельної ділянки та наявності у нього дозвільних документів на початок будівельних робіт. У ході перевірки буде також надана правова оцінка діям працівників держархбудконтролю, до яких скеровувалися численні скарги громадян на незаконність забудови за вказаної адресою" - йдеться в повідомленні. Голосіївське райуправління міліції вже почало досудове розслідування стосовно заяви місцевої мешканки, котра нібито отримала травму на території забудови.

DSC00897

За повідомленням Дмитра Прихно з інформаційної агенції "Поряд з вами", "куратором" цієї нерухомості є суддя Подільського районного суду Ноздряков Станіслав Вікторович. За словами мешканців, забудовник хоче звести тут триповерховий готель. І залізти на їхню прибудинкову територію. 30 вересня сюди пробували завести техніку і бетон. Мешканці завадили цьому.

Фото - Дмитро Прихно

 

Теги: Київ