Нардеп заявляє про руйнування школи в центрі

Максим Опанасенко
2 жовтня 2013р. 7:49

Народний депутат Олександр Бригинець заявляє, що через будівництво на Панаса Мирного, 22 почала руйнуватися будівля гімназії №109. На це депутату нібито наскаржилися батьки учнів гімназії та мешканці навколишніх будинків.

"Протягом майже двох місяців за 5 метрів від київської гімназії №109 бурять свердловини, риють котлован, працюють вантажівки, кран та інша спецтехніка. Цілодобово чергує охорона з кількох молодиків. На проекті, який розміщений на огорожі будмайданчика, вказано, що зводять "адміністративно-господарську будівлю" - повідомляє прес-служба депутата.

Роботи на цій ділянці почалися ще у 2012-му. Тоді будівельники огородили територію і зруйнували старий будинок. Місцеві мешканці зібрали підписи і домоглися призупинення будівництва. Зараз же, за словами Бригинця, будівельний майданчик розширили за рахунок прилеглої зеленої зони. Будівельники вже вирізали кущі та дерева. Нардеп вже звернувся до голови Київської міської держадміністрації Олександра Попова з вимогою розібратися в ситуації.

 

Теги: Київ