Проти киян під Київрадою застосували газ

Катерина Білоус
2 жовтня 2013р. 9:47

Проти киян під Київрадою застосували газ

Проти киян, що зібралися під будівлею Київської міськдержадміністрації почали застосовувати газ. Про це повідомляє журналіст "Свідомо" з місця події.

За словами нашого кореспондента, кияни повністю зруйнували паркан перед мерією, оточений міліцією та "беркутівцями". Після цього активістів почали розганяти димовими шашками. Натовп скандує "Ганьба". На місці - велика штовханина.
Більше сотні активістів вийшли протидіяти нелегітимній Київраді. Опозиція обіцяє не дати Київраді працювати. Депутатів Верховної ради, які прийшли на засідання не пустили до приміщення, натомість вони повідкручували ручки на дверях. 

Повноваження нинішньої Київради вичерпались у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Повноваження обраного тоді Леоніда Черновецького закінчилися у червні минулого року. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва.

Фото: Микола Даневич

Теги: