Двох "беркутівців" з-під Київради забрала швидка

Ольга Бондаренко
2 жовтня 2013р. 10:06

Двох працівників спецпідрозділу "Беркут" забрала швидка. Про це повідомляє журналіст "Свідомо" з місця події.

Як повідомляє наш кореспондент, все почалось з того, що кияни почали висмикувати по одному "беркутівцю" з натовпу та відганяти в бік. При цьому закликали: "Не бити!". Наразі не відомо в якому стані знаходяться потерпілі, але обоє були закривавлені.

Перед цим, проти киян, що зібралися під будівлею Київської міськдержадміністрації почали застосовувати сльозогінний газ. Це сталось після зруйнування киянами паркану перед мерією, оточеного міліцією та "беркутівцями". 

Повноваження нинішньої Київради вичерпались у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Повноваження обраного тоді Леоніда Черновецького закінчилися у червні минулого року. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. 30 травня Конституційний суд ухвалив рішення, за яким чергові вибори до Київради та мера Києва мають відбуватися одночасно по всій Україні - у 2015-му році. Згідно з цим рішенням, нинішня Київрада замість п`яти років, на які ми її вибрали, матиме можливість ділити землю вісім. 

 

Теги: Київ