Новий постер Молодості створив знаменитий Захаров

Галина Танай
2 жовтня 2013р. 10:40

Новий постер Молодості створив знаменитий Захаров

"Молодість" повертається до джерел: цьогоріч офіційний постер прикрасить хлопчик на конику, що вже багато років є логотипом фестивалю. А створив постер знаменитий художник Олександр Захаров, який і був татом цього мальованого вершника.

Офіційним постером "Молодості"-2013 стала картина Захарова "Переправа". Сам художник ще з 1995 живе в Німеччині, а полотно з легендарним "хлопчиком на конику" кілька років тому виставили й продали в Цюриху. Нині Захаров не приховує радості й гордості за те, що саме його картина стала обличчям "Молодості". "Чимало років тому, коли фестиваль «Молодість» був ще дуже молодим, ідея створення логотипу прийшла від Андрія Халпахчі. Що ж до мене, то тема була одразу абсолютно зрозумілою: це прагнення досягти горизонту, єдність людини й коня у цьому пориві. Я створив перший логотип «Молодості» і щиро тішуся з того, що моя «Переправа» прикрашатиме собою фестиваль і місто Київ, яке я так люблю", - говорить Олександр Захаров.

43-тій кінофестиваль "Молодість" відбудеться з 19 по 27 жовтня. Головною локацією  буде кінотеатр "Київ". Окремі події відбуватимуться у "Жовтні", "Кінопанорамі", а також культурно-освітньому центрі "Майстер-Клас". 

Теги: Київ , Кіно , Молодість , Захаров