Карпа і Кокотюха робитимуть нових письменників

Галина Танай
2 жовтня 2013р. 12:03

Карпа і Кокотюха робитимуть нових письменників

Літературі потрібні нові кадри. Топові українські письменники вирішили ростити собі гідних конкурентів - і з 19 жовтня до 9 листопада ділитимуться секретами успіху з початківцями. «Центр літературної освіти» оголошує прийом анкет на Осінню літературну школу, де можна буде отримати цінні знання від Оксани Забужко, Тараса Прохаська, Ірени Карпи та Андрія Кокотюхи. Заявку можна подати до 16 жовтня включно.

На Осінній літературній школі вчитимуть та розповідатимуть: як писати якісні тексти, як відбувається творчий процес, як знайти себе в літературі, як знайти власний стиль, мову і тему, як створювати сюжет і героїв. Також лектори окреслять основні тенденції розвитку книжкового ринку і літературної сфери, правила співпраці з видавцями і мас-медіа та можливості міжнародної співпраці. Участь у Літшколі можуть взяти прозаїки, поети, публіцисти, видавці і редактори будь-якого віку. Організатори запевняють: цікаво буде і початківцям,  і літераторам з певними успіхами і досвідом.

Лектори Осінньої літшколи:

Бекі Босхарт (Лас-Вегас, США) – письменниця, викладачка, редактор; 

Ірина Вікирчак – культуртреґер, директор Міжнародної літературної корпорації "Meridian Czernowitz"; 

Лариса Денисенко – письменниця, експерт з авторського права

Любко Дереш – письменник; 

Оксана Забужко – письменниця, літературознавець, публіцист; 

Ірена Карпа – письменниця, співачка; 

Андрій Кокотюха – письменник, сценарист;

Юрій Макаров – письменник, журналіст, документаліст; 

Тарас Прохасько – письменник, публіцист, перекладач; 

Ростислав Семків – літературознавець, директор видавництва "Смолоскип"; 

Ірина Славінська – літературний оглядач "Української правди. Життя" та журналу "ШО", телеведуча. 

Програма Літшколи складається з 32 годин лекційних та практичних занять. Крім лекцій, учасники виконуватимуть творчі завдання і братимуть участь у літературних вечорах. Найкращим випускникам запропонують публікації у відомих книжкових часописах.   

Щоб взяти участь у проекті, потрібно заповнити реєстраційну АНКЕТУ: http://bit.ly/1dSMuEn Прийом заявок триває до 16 жовтня включно. Кількість місць обмежена – 30 осіб. Кожен учасник сплачує оргвнесок у розмірі 800 гривень - у вартість входить навчання, кава-брейки, роздаткові матеріали. Заняття проходитимуть по вівторках і четвергах (з 19:00 до 21:00) та по суботах (з 11:00 до 16:00)у період з 19 жовтня до 9 листопада. Місце -  культурний центр «Смолоскип», що на Межигірській 21. 

Теги: Кокотюха , Карпа , Осіння літшкола , Київ