В п'ятницю "Іван Сила" прийде до дітей у "Жовтень"

Галина Танай
2 жовтня 2013р. 12:26

В п'ятницю "Іван Сила" прийде до дітей у "Жовтень"

Нинішній тиждень - мега-врожайний для кіноманів. Одночасно з "Параджановим" і "Вічним поверненням" у прокат виходить один із найочікуваніших фільмів року - "Іван Сила". Побачити дитяче кіно про недитячу відвагу і силу, в якому знялись українські богатирі Дмитро Халаджи та Василь Вірастюк, можна у кінотеатрі "Жовтень". У п'ятницю, 4 жовтня, о 14:15 до дорослих і малих глядачів приїде режисер Віктор Андрієнко та творча група фільму. 

Фільм «Іван Сила» - повнометражний пригодницький фільм, зйомки якого - як не дивно - на 100% профінансувала держава. Прототипом головного героя став український цирковий силач Іван Фірцак, якого в 1928-му  визнали найсильнішою людиною планети. Фільм відтворює окремі сторінки життя 
молодого Івана, який достойно пройшов через серйозні випробування, змужнів і став непереможним велетом. У фільмі знялись силачі  Дмитро Халаджи й Василь Вірастюк, актори Ольга Сумська, Богдан Бенюк іБорис Барський, а також сам режисер Віктор Андрієнко. Під час денного показу для школярів у "Жовтні" творча група розкаже дітям, як знімався "Іван Сила", і дадуть відповіді на всі питання глядачів. 

Дитяча прем'єра "Івана Сили" відбудеться в п'ятницю, 4 жовтня, о 14:15. Місце - кінотеатр "Жовтень", зал "Гегемон". 

 

Теги: Київ , Кіно , Жовтень , Іван Сила