Київрада віддала людям Януковича KFC на вокзалі

Маша Землянська
2 жовтня 2013р. 12:51

Київрада віддала людям Януковича KFC на вокзалі

Київрада віддала ресторан швидкого харчування KFC на площі напроти Південного вокзалу і поруч з торгівельним центром «Симпатик», а на додачу і землю поруч  - людям Януковича. За відповідне рішення проголосували 77 з 82 депутатів, що потрапили на сесію Київради.

Переможцем інвестиційного конкурсу у березні 2012-го стало ТОВ «Київ-АРТ». Орієнтовна вартість будівництва KFC - 6 мільйонів 670 тисяч гривень. Оскільки фірма – переможець конкурсу, то тепер Київрада має передати земельну ділянку, на котрому зведено ресторан, з користування інвестиційних комунальників в користування ТОВ – у довгострокову оренду на 25 років. Це питання і винесене на сесію Київради. Весь цей час воно зароблятиме на «козирній» привокзальній площі.

Як з'ясувало "Свідомо" серед засновників компанії - Марина Пелих. Хто це? Директор кінотеатру в самісінькому центрі Києва - «Зоряний». До неї директором був Андрій Кравець. Проте в 2006-му він був змушений піти: спочатку заступником у Кабмін, потім депутатом від Партії регіонів у Верховну Раду, а у 2010-му – до Державного управління справами. Керує ДУСею він і нині. За офіційною біографією Кравець – чоловік Марини Пелих. «Київ-арт» неодноразово «виринав» в київських земельних історіях. Ця компанія отримала землю легендарного басейну «Водник» на Подолі. І 128 квадратних метрів в найелітнішій частині Києва – Пасажі. При чому за ціною майже у 8 разів меншою за реальну ринкову. Сама Пелих також вже світилися в подібних питаннях. Пов’язана з її бізнесом компанія – ТОВ «Хенсфорд Україна» навесні отримала частину Поштової площі для будівництва торгівельного центру. Згодом, засновниці «Хенсфорду» - «Хенсфорд Імпекс ЛЛП» - дістався не менш ласий шматочок Києва – історичний маєток на Круглоуніверситетській.

 

Теги: Київ , земля , гроші , Київрада