У депутата Київради забрали 17 гектарів в Броварах

Максим Опанасенко
3 жовтня 2013р. 11:16

Господарський суд Києва визнав недійсним договір оренди 17,47 гектарів землі у Броварах, укладений раніше із ТОВ «Сіті». Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на рішення суду.

Ця земля біля радіопередавального центру на Кутузова була виділена у лютому 2005-го - в оренду на 45 років. Призначення - будівництво і обслуговування торгівельного комплексу. "Підставою для визнання договору оренди недійсним стало те, що у травні цього року виконком Броварської міськради за поданням прокуратури скасував рішення виконкому від 2002 року, яке було передумовою рішенню міськради про надання ділянки в оренду. Крім того, суд встановив, що було порушено порядок передачі земельної ділянки в оренду. А саме – міськрада не затверджувала проект відведення ділянки фірмі «Сіті»" - йдеться в повідомленні.

ТОВ «Сіті» засноване у 2002 році. У 2007-му власником фірми став нинішній депутат Київради Олександр Лойфенфельд. У 2009 році до нього у складі засновників приєднався Олександр Жуков, а наступного року Лойфенфельда замінила його дочка – Інна Лойфенфельд.

 

Теги: Київ