"Глобус" під Майданом тріщить по швах (документ)

Катерина Білоус
3 жовтня 2013р. 12:17

"Глобус" під Майданом тріщить по швах (документ)

Торговий центр "Глобус", що в самому центрі Києва – Майдані Незалежності та над однойменною станцією метро – розвалюється. Від самого відкриття "Глобусу" до сьогоднішнього дня торговий центр жодного разу не ремонтували.

«Свідомо» отримало документи, що підтверджують критичний стан будівлі «Глобусу». 10-го липня «на ревізію» до торгового центру прийшла комісія з орендарів приміщень у «Глобусі» та незалежного юриста. В результаті під документом – 14 підписів.  

У документі йдеться: "10.07.2013 на загальних площах приміщення Торгово-виставкового центру «Глобус» , що знаходиться за адресою місто Київ, Майдан Незалежності, під час огляду комісії було виявлено наступне: Незадовільний стан приміщень (коридори), який склався в результаті неодноразового залиття та постійного впливу вологи в наслідок чого стіни пошкоджені цвіллю та подекуди пошкоджена і продовжує руйнуватися штукатурка. В приміщенні постійно присутній характерний запах вологості та цвілі, а також виявлено присутній плазунів (вужів) та великої кількості комарів. На металевих каркасах виявлена наявність корозії. На стінах чисельні тріщини. В подсобних приміщеннях та коридорах загальних площ ТВК спостерігається значна вологість стін, що є наслідком пошкодження гідроізоляційних покриттів. Подекуди гідроізоляція зовсім зруйнована в наслідок чого на стінах спостерігаються зони довготривалого замокання".

"Свідомо" перевірило наявність, встановлених комісією недоліків торгового центру.

Неодноразове залиття приміщень


 

Характерний запах вологи і цвіль на стінах


 

Тріщини у стінах


 

Постійні залиття службових приміщень поступово переходять на торгові зали. Ось таку стелю можна побачили, насолоджуючись чашкою еспресо у "Кофехаузі" на 3-й лінії "Глобусу".


 

Також у подвальних приміщеннях залиті водою стоять електричні короби.Через надмірну вологість коридорами літають комарі.Співробітники "Глобусу" кажуть, що тут можна побачити навіть вужів.


Теги: