Працівників Мін'юсту почали залякувати

Ольга Бондаренко
3 жовтня 2013р. 12:50

Працівників "Інформаційного центру" Міністерства юстиції, які підписали колективне звернення про рейдерське захоплення персональних даних з держреєстрів, - почали залякувати. Про це "Свідомо" повідомив заступник гендиректора Інформцентру Мін'юсту Вадим Хоруженко. 

"Буквально щойно мені зателефонували і передали, що людей по одному викликають до керівництва, а виходять вони в істериці та сльозах. Точно не відомо, що їм говорять, але, певно, погрожують", - розказали нам. Звільненням пригрозили не лише підлеглим Вадима Хоруженка, але і йому самому. Офіційно його не звільнили, але вже зателефонували та попередили: "Я і сам розумію, що працювати тут більше не буду", - говорить Хоруженко.

З 1 жовтня 12 офіційних держреєстрів України - не працюють. Генпрокуратура вже почала розслідування цієї справи, а тим часом трудовий колектив "Інформаційного центру" написав звернення, у якому йдеться не лише про злам хакерами держреєстрів, але і про викрадення даних. "За нашими даними, інформація з реєстрів вже знаходиться у руках осіб-рейдерів", - йдеться в заяві.

Теги: Київ