До початку Ukrainian Fashion Week - менше тижня

Олександр Хоменко
3 жовтня 2013р. 22:51

До початку Ukrainian Fashion Week - менше тижня

9 жовтня в Києві стартує 33-й Ukrainian Fashion Week. Цього року, за інформацією організаторів, у програмі заходу - півсотні дизайнерів, 40 показів та 15 позаподіумних проектів. На жаль через брак часу не свої нові колекції не покажуть кілька провідних українських дизайнерів, зокрема Андре Тан. Натомість побільшає молодих імен та розшириться список міжнародних гостей.

Зокрема, на тиждень моди в Україні повертається грузинський модельєр Автанділ Цквітінідзе. Пакують валізи до Києва й дизайнери з Великобританії, Росії, Казахстану та Індії.


Крім того на вечірці відкриття тижня моди відбудеться показ-перфоманс від дуету дизайнерів Mantis Religiosa, які при створенні одягу надихаються світом комах.

Окрім показів сезону весна-літо 2014 року, пройдуть кілька спеціальних дефіле, зокрема музикант Олег Скрипка представить власну колекцію, яку присвятить виходу нового альбому "Воплі Відоплясова".


Нагадаємо, Ukrainian Fashion Week вперше було проведено у листопаді 1997 року. Він став першою професійною фешн-акцією на території Східної Європи. Це унікальний в Україні захід, який повністю відповідає світовим стандартам показів прет-а-порте.

Цьогорічний осінній український тиждень моди пройде з 9 по 13 жовтня у музейному комплексі "Мистецький Арсенал".

Теги: Київ , Ukrainian Fashion Week , Український тиждень моди , Мистецький Арсенал