З клініки в Лаврі вивезли ліків на 20 млн

Катерина Білоус
4 жовтня 2013р. 16:35

Фахівці «Нової пошти» винесли ліків на суму більш ніж 20 мільйонів гривень з колишнього приміщення Інституту Громашевського по вулиці Лаврській 11, – повідомляє активіст мережі ЛЖМ.

Співробітники «Нової пошти» приїхали в колишнє приміщення Інституту Громашевського та без попередження вивезли ліки для лікування хворих на гепатит, на які пацієнти чекали близько 5 років. Медикаменти були перевезені у звичайній фурі, яка не обладнана для перевезення медичних препаратів. Експерти зазначають, що перевезені ліки є надзвичайно вартісними та потребують спеціальних умов перевезення. Активісти чергують під колишньою клінікою цілодобово протягом двох тижнів. Один з активіст Мережі ЛЖВ Олексій, запитав працівників, які займалися завантаженням ящиків з ліками, хто дав їм вказівку здійснювати перевезення та чи мають вони на це право. На що співробітник попросив не пхати носа не в свою справу. Про це повідомляють активісти мережі ЛЖМ.

У цей час Інститут Громашевського звітує, що лікарські засоби з приміщення на Лаврській 11 перевезли в нове приміщення лікарні на вулиці Амосова, 5. У повідомленні зазначається, що медикаменти, які потребували дотримання режиму «холодовий ланцюг», були перевезені спеціальним автотранспортом ДП «Укрвакцина» МОЗ України.

 

Теги: