Київенерго просить не вмикати кілька обігрівачів

Ольга Бондаренко
5 жовтня 2013р. 10:41

В "Київенерго" звернулись до киян з проханням уникати одночасного включення декількох обігрівачів, таким чином знизивши навантаження на внутрішньобудинкові електричні мережі. 

"Внутрішньобудинкові електричні мережі знаходяться на обслуговуванні житлово-експлуатаційних організацій (ЖЕО), житлово-будівельних кооперативів (ЖБК), а також об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Тому за відсутності електроенергії в окремих квартирах, а не в усьому будинку, для з’ясування причини та усунення пошкоджень необхідно звертатися у дані організації", - йдеться у повідомленні компанії. Якщо ж світло зникло у всьому будинку, радять дзвонити на 15-88 (для дзвінків зі стаціонарного телефону) та (044) 202-15-88 (для дзвінків з мобільного). 

Вдень, о 13:00, під будівлею Київської міськдержадміністрації, на Хрещатику, 36 кияни зберуться з ковдрами і пледами, аби висловити своє обурення з приводу відсутності опалення у будинках. 3 жовтня кияни скаржились до контакт-центру мерії, що кілька днів поспіль в окремих будинках раптово зникає електропостачання.

Теги: Київ