У Київенерго назвали причину холодних батарей

Ольга Бондаренко
5 жовтня 2013р. 14:20

Заборгованість бюджету за спожитий природний газ перед "Київенерго" ставить під загрозу проходження опалювального сезону в Києві. Про це заявили у прес-службі підприємства.

"Станом на 1 жовтня поточного року, заборгованість Київенерго перед НАК «Нафтогаз України» - 2,1 млрд гривень, тоді як невідшкодована компенсація різниці в тарифах  - 1,588 млрд. гривень, загальна заборгованість споживачів за теплову та електричну енергію перед Київенерго- 2,263 млрд гривень", - йдеться у повідомленні. За словами прес-служби, саме через заборгованість бюджету з компенсації різниці в тарифах, а також несвоєчасні розрахунки споживачів з Київенерго- заважають компанії розрахуватись за спожитий природний газ з "Нафтогазом", а також безперебійно провести опалювальний сезон.

Тільки з ранку в мерію надійшло близько 40 скарг на відсутність опалення у різних куточках міста. Якщо ваша родина також мерзне у холодній квартирі без гарячого водопостачання та опалення, спробуйте залишити скаргу на контактний центр мерії 1551, або безпосередньо у "Київенерго": 1588 (для стаціонарних телефонів) та 202 15 88 (з мобільного).


Теги: Київ