На Бальзака Mercedes притис велосипедиста у паркан

Маша Землянська
7 жовтня 2013р. 8:55

На Бальзака Mercedes притис велосипедиста у паркан

У неділю, 6-го жовтня, на Бальзака Mercedes Vito зачепив Daewoo Lanos і Chevrolet Lacetti, зніс велосипедиста, впечатав його в паркан - хлопець дивом осталость живий.

Як розповів кореспонденту Автополігон.інфо водій Daewoo Lanos, він рухався по вулиці Бальзака в напрямку вулиці Драйзера, як раптово із зустрічної смуги виїхав (для розвороту) Mercedes Vito . Водій Деу екстрено загальмував і прийняв управо, але уникнути зіткнення не вдалося - Lanos лівим переднім крилом врізався в праву двері мікроавтобуса. Від удару Lanos вилетів на бордюрний камінь, а потім на тротуар. А Vito повернувся на свою смугу, якраз перед Chevrolet (він рухався у напрямку проспекту Ватутіна ), якому пошкодив номерний знак і передній бампер.

Після цього мікроавтобус продовжив рух і зніс одного з велосипедистів - в цей час по краю проїзної частини рухалися хлопець з дівчиною на велосипедах. Vito зніс його з дороги і протаранив дерев'яний паркан, за яким були складені бетонні стовпи, там авто і зупинилося .На щастя, хлопець опинився на лобовому склі, а не перед капотом - це його у момент тарана і врятувало, інакше він виявився б під машиною і отримав би смертельні травми.

Теги: Київ , дорога , аварія