Київ замовив "швидкі" у боржників МОЗу

Маша Землянська
7 жовтня 2013р. 10:32

Київ замовив "швидкі" у боржників МОЗу

Якщо Вам погано і Ви викликаєте "швидку" - чекайте на одну з 278-ми карет швидкої меддопомоги, які знаходяться на балансі Державної організації медичного автотранспорту «Київмедавтотранс». Хоча ні, майже третина з них - 94 автомобілі у технічно-несправному стані та готуються на списання.

Торік станції швидкої допомоги отримали 42 нові машини. Їх столиці купили за програмою від Міністерства охорони здоров’я. Департамент охорони здоров’я подав заявку до МОЗ і цього року: потребує 97 нових автівок. На сім машин гроші знайшлись у Києва.

У вересні Департамент охорони здоров’я  замовив нові машини - шість карет швидкої та один реаномобіль. Всього за сім нових карет "швидкої" треба віддати – 4 мільйони 900 тисяч гривень. Приїхати автівки мають до кінця року.

Чим ризикує Київ? Гроші і замовлення від КМДА після конкурсу дістались компанії «Автоспецпром».

Що це за компанія? За даними реєстру фізичних та юридичних осіб, керує компанією Євгеній Бубнов. На цій посаді від менше півтора роки, адже сам «Автоспецпром» створили у травні 2012-го року.

 

А ще "Автоспецпром" – це "молодша сестра" компанії, що вже рік як заборгувала МОЗу 27 мільйонів гривень.

Серед засновників «Автоспецпрому» – один з синів відомого своїм опіковим центром у Донецьку Єміля Фісталя – Володимир. Разом з ним ще троє людей – Тігран Дзігуа, Федір Суворовський та його син – Віталій. Саме ці троє мають ще один спільний бізнес – компанію "Крас", яка два роки тому зірвала куш від бюджетних програм МОЗу.

 
 
 

У 2011-му році МОЗ замовив 216 карет швидкої допомоги на 140 мільйонів гривень. Привезти їх мала та сама старша компанія-сестра "Автоспецпрому" - ТОВ "Крас". Проте в історії на півтори сотні мільйонів сталася біда. Окрім того що "Крас" прострочив терміни угоди, прийняти автівки з першого разу МОЗ відмовився. Недорахував купу обладнання, яке власне і складало більшу частину вартості авітівок. З другої спроби машини прийняли, проте за висновками економічного та товарознавчого дослідження, що провів Київський науково-дослідний інститут судової експертизи, вартість однієї машини з вмонтованим обладнанням не мала перевищувати 465 тисяч, тоді як МОЗ віддав більш як 649 тисяч. Всього ж збитків бюджету нарахували у 56 мільйонів гривень.

Проте і це ще не все. За прострочені терміни МОЗ вирішило взяти з фірми "Крас" штраф у 27 мільйонів гривень. Натомість керівництво компанії претензій не визнало. У відповідь на запит "Свідомо" в МОЗі повідомили: у вересні 2012-го року Господарський суд постановив штраф з "Красу" стягнути. Компанія тричі подавала на апеляцію, але так і не добилася перегляду справи. Але гроші на рахунок відомства так і не перерахувала.

До речі, спільні у "Красу" та "Автоспецпрому" не лише частина засновників, але й місце проживання. За даними реєстру «Автоспецпром» прописана на Борщагівці – у промзоні на вулиці Оксамитова, 9. Саме за цією адресою ми мали можливість півроку тому зустрітися з Федором Саворовським, який у той час демонстрував потужності… "Красу".

 

 

Теги: Київ , гроші