Аптека в Онкоцентрі заплатить 425 грн за ігнор

Маша Землянська
7 жовтня 2013р. 13:17

25-го вересня Святошинський районний суд визнав: аптека «Онікс-1», що знаходиться в приміщенні Онкоцентру на Верховинній винна, адже не відповідає на звернення киян. Тепер дирекція аптеки має заплатити 425 гривень штрафу протягом трьох місяців.От пояснення прокуратури

Киянин Олексій боровся з недобросовісними власниками – з 2010-го року. Адже з початку кілька років кияни не могли отримати справжні чеки – з назвою, ціною та кількістю ліків, які купують. Після того, як Податкова служба змусила аптеку видавати справжні чеки – дирекція закладу відмовилась надати покупцеві відповідь на його звернення, де запитувалась про товарний чек на придбаний раніше товар.

От так змінилися чеки "Онікс-1"

За даними реєстру юридичних та фізичних осіб,  в 1995-му році заснувала  аптеку, а точніше – товариство з обмеженою відповідальністю «Онікс 1»  - Інеса Миколаївна Полякова. У Києві таких аптек – дві. Окрім приміщення в Онкологічному центрі, ліки Інеса Полякова продає на вулиці Зодчих, 16. До речі, це вже п’ятий програш аптеки у суді. (Усі рішення суду можна подивитися тут).

Теги: Київ