Шуфрич відсудив 1,5 гектари на березі Дніпра

Максим Опанасенко
8 жовтня 2013р. 8:43

Нардеп від Партії регіонів Нестор Шуфрич відсудив 1,5 гектари землі на березі Дніпра у Козині (Київська область). Про це з посиланням на постанову Вищого господарського суду повідомляють "Наші гроші".

Цю землю Обухівська райдержадміністрація у 2009-му передала у власність 7 громадянам. Але нею також володіє і ГО "Яхт-клуб "Борей" - на підставі держакту 1993 року.

"Яхт-клуб оскаржив це рішення в господарському суді Київської області, який 22 лютого цього року скасував розпорядження РДА. Апеляцію на це рішення подав народний депутат Нестор Шуфрич. У квітні скаргу народного обранця задовольнив Київський апеляційний суд, залишивши чинним розпорядження РДА. Він виходив з того, що право користування яхт-клубу спірною ділянкою було припинено постановою Київського апеляційного госпсуду по іншій справі (судді Тищенко О.В., Смірнова Л.Г., Чорна Л.В.) 6 лютого 2013 року. Це був позов прокуратури Обухівського району, яка вимагала забрати землю у яхт-клубу через заборгованість зі сплати земельного податку" - йдеться в повідомленні "Наших грошей". Виявилося, що ця постанова була чинною лише чотири місяці - на початку червня Вищий господарський суд її скасував. "Саме завдяки тому, що станом на квітень, коли апеляційний суд задовольнив скаргу Шуфрича, право яхт-клубу на користування ділянкою було припиненим, ВГСУ у вересні не задовольнив касацію "Борея" щодо чинності розпорядження РДА" - повідомляє видання.

Тож, квітнева постанова апеляційного суду лишилася без змін. 

За даними ЗМІ, Нестор Шуфрич має будинок у Козині. Він знаходиться неподалік від яхт-клубу.

 

Теги: Київ