Інститут Табачника замовив софт у фаворита ЦВК

Максим Опанасенко
8 жовтня 2013р. 10:28

Державне підприємство "Український інститут промислової власності", що входить у структуру Міністерства освіти і науки, підписав угоду з приватним акціонерним товариством "Енвіжн-Україна" на послуги щодо ліцензування програмного забезпечення. Про це повідомляє "Вісник державних закупівель".

Вартість угоди - 1 159 980 гривень. За ці гроші фірма має видати ліцензії на право користування рядом програм - стандартних програм Microsoft і комплексної платформи управління ІТ-інфраструктурою держпідприємства.

За даними з порталу SMIDA, акціями "Енвіжн-Україна" володіє "Сітронікс Інформаційні Технології". У вересні 2012-го остання фірма увійшла в об'єднану групу "Енвіжн-Груп". "Сітронікс" - фірма, котра на замовлення держави встановила на виборчих дільницях у жовтні 2012-го року відеокамери. Тоді це обійшлося у 993,6 мільйони гривень. Пізніше Рахункова палата заявила про недоцільність використання цих коштів. Зараз камери не використовуються.

Керівником "Енвіжн-Україна" є Катерина Чала. За розслідуванням журналістів ТВІ, вона також була співзасновницею товариства "Юридично-консалтингова фірма Респонса КА", дочірнім підприємством якого є "Квазар Хорте". Остання фірма раніше отримала декілька мільйонів гривень на розробку програм для електронного опрацювання перепису населення, котрий так і не відбувся.

 

Теги: Київ