Під Кабмін принесли 1000 черевиків померлих

Катерина Білоус
8 жовтня 2013р. 14:10

Під Кабмін принесли 1000 черевиків померлих

Активісти "Всеукраїнської мережі ЛЖВ" вийшли під Кабінет Міністрів з вимогою помістити хворих клініки Лаври у приміщення лікарні. Вони зібрали близько півтисячі пар взуття померлих пацієнтів та їх рідних. Активісти пояснюють: це історичний знак людей, які померли не своєю смертю. Серед купи взуття багато дитячих черевичків.


 «Нам обіцяють нове приміщення на Амосова,5 вже 3 роки. Але пацієнтів з клініки Громашевського виписали, не підготувавши нову будівлю. Когось розкидали по поліклініках на амбулаторне лікування. Але це абсурд. Половина людей знаходиться в такому стані, що просто не може ходити, інші – пацієнти з областей, які не в змозі постійно їздити до Києва. Така лікарня в Україні – єдина. Не можна лікувати хворих з проблемами серця, ВІЛ-інфікованих на відстані. Реанімації немає. Особисто мене ця лікарня врятувала 10 років тому, а через те, що тепер клініка просто фізично не може тримати пацієнтів в стаціонарі, щомісяця помирає близько 5 чоловік. Президент НАМН України Сердюк Андрій стверджує, що у тому, що пацієнтам немає де лікуватися, винен Кабмін. От ми й прийшли запитати в Азарова, чому ми до сих пір без приміщення», – говорить Голова пацієнтської організації UCAB Дмитро Шерембей :

З 11-го вересня інфекційна клініка «Лавра» на Лаврській,11, не функціонує, як медичний заклад. Того ж дня ВІЛ–позитивні пацієнти клініки прикували себе наручниками до ліжок. А все від зневіри у обіцянки влади.

 

 

Теги: клініка , Лавра , Київ , Громашевського