Студенти закотили в метро метровий жетон

Катерина Білоус
8 жовтня 2013р. 17:58

Студенти закотили в метро метровий жетон

Студенти київських вишів принесли великий саморобний жетон метро під адміністрацію «Київського метрополітену» по проспекту Перемоги, 35. Жетон символізує, як тяжко і незручно буде їздити в підземці за 4 гривні студентам.


 

 Близько двох десятків активістів виступають проти підвищення цін на підземку. Студенти тримають плакати з надписами: «Ми не в силі платити», «Метро – не розкіш» та «Руки геть від студентських кишень». Мітингувальники вимагають: не підвищувати ціни на проїзд в метро, зафіксувати ціну на жетон в 2 гривні та на студентський проїзний в 48 гривень, а також провести вибори мера Києва. До студентів вийшов начальник «Київського метрополітену»  Володимир Федоренко. «2 гривні – ціна жетону на одну поїздку в метро за 2008 рік. Зараз рентабельність однієї поїздки близько 3-х гривень», – пояснює Володимир Федоренко. Активісти попередили начальника «Київського метрополітену»: «Якщо наші вимоги не виконають, ми будемо вимагати звільнення працівників метрополітену та представників влади». Студенти закотили саморобний жетон в будівлю «Метрополітену», але Володимир Федоренко був не надто радий подарунку.


  
Менше ніж за годину мітингувальники зібрали більше півтисячі підписів студентів, які підтримують активістів. В Києві хочуть ввести нову систему оплати проїзду в метрополітені та в наземному громадському транспорті. Єдиний проїзний квиток буде розрахований на кілька поїздок наземним транспортом та одну поїздку в метро. Такий квиток буде діяти 75 хвилин з моменту активізації та коштуватиме ймовірно 5 гривень.


 

 

 

 

Теги: метро , Київ , Жетон