Міліція спростовує "кривавість" бійки на Нивках

Маша Землянська
9 жовтня 2013р. 17:57

У міліції спростовують інформацію про криваву бійку з проламаним черепом, що сталася ввечері 8-го жовтня поруч зі станцією метро "Нивки". За їхніми даними, після конфлікту в тролейбусі між чоловіками сталася сутичка. 

"Все, що пишуть в інтернеті не відповідає дійсності. Жінка, що їхала в тролейбусі стала свідком конфлікту пасажирів. Після того як один з них вдарив іншого в обличчя - вона викликала швидку. До міліції звернулися медики. Коли правоохоронці прибули на місце конфлікту вже не було. Чоловіки зізналися, що розібралися по-чоловічому. Жодних претензій ніхто ні до кого не мав. І жодні представники інших національностей у сутичці участь не брали. Усі учасники конфлікту відмовились від допомоги лікарів", - розповіли "Свідомо" в Шевченківському управлінні міліції.

Натомість на форумах кияни обговорюють дещо інші версії інциденту: "Только что был свидетелем жуткого избиения на остановке у метро "Нивки". Из подошедшего 5-го троллейбуса с криками вывалилась несколько мужчин, с первого взгляда среднего возраста. Не знаю что между ними в салоне троллейбуса произошло, но ссора явно переросла в серьезную драку, перешедшую буквально за полминуты в избиение. Такое зверское избиение я видел первый раз в жизни, били ногами по голове, били со всего размаху уже упавших...

А ведь рядом метро, где есть менты, хотя сомневаюсь, что кто-то кроме экипированных беркутовцев осмелился бы вмешаться. В конце концов, нанеся напоследок несколько ударов, эти двое, похожих на кавказцев, побежали в сторону частного сектора. Избитых окружили женщины, пытаясь помочь остановить кровь, кто-то стал вызывать скорую.

Где блин наша многочисленная милиция, которой тысячи на политических митингах, а когда людей калечат не видно ни одного. Этим двум избитым мужчинам было одному за 40, второму за 50 лет.

Фотоаппарата у меня с собой не было, даже и не знаю, к счастью или к сожалению. Вспоминаю происходящее с трудом, все как в тумане происходило, поэтому не берусь на 100% утверждать что именно так все и было", - переповідає на блозі очевидець події, тут же повна історія автора.

 

Теги: Київ