Левченко запрошує киян на знайомини

Маша Землянська
10 жовтня 2013р. 11:35

Кандитад від Шевченківського району ("проблемний" 233 округ) "свободівець" Юрій Левченко, який балатуватиметься на перевиборах 15-го грудня - запрошує киян на знайомство та размову. Зустрічі заплановані на п'ятницю, 11-го жовстня.


"Юра Левченко зустрічається з виборцями 11 жовтня о 16:30 на Берлінського, 14/6, біля магазину Фора. О 18-тій на Олени Теліги, 39. Нагадую, це дружній піар. Але якщо будуть фото, карма у фотографа безумовно покращиться", - написав на своїй сторінці у Facebook Олекса Ярославцев. Він же і виклав фото.

Торік 28-го жовтня основний бій на 233 окрузі розгорнувся між "свободівцем" Юрієм Левченком і екс-головою Шевченківської райдержадміністрації Віктором Пилипишиним. На окрузі масово відправлялися на перерахунок результати дільниць, на яких переміг конкурент Пилипишина. Після перерахунку виявлялося, що бюлетені за Левченка зіпсовані. Тому 5-го листопада Центрвиборчком в цьому та ще п’яти округах постановив неможливим встановити результати виборів. За підрахунками «Свободи» по протоколах з дільниць, Левченко переміг з відривом у 920 голоси.  

Теги: Київ , вибори