Обіцяний киянам поремонтований міст - далі тріщить

Маша Землянська
11 жовтня 2013р. 12:47

Обіцяний киянам поремонтований міст - далі тріщить

Міст на Саперно-Слобідський, 104, який більш як півроку обіцяють поремонтувати – тріщить по швам. Кияни обуюються н етільки бездіяльністю комунальників, але й їхнім обманом про виконані роботи.

«Неодноразово я підіймав питання аварійного стану надземного переходу на вул.Саперно-Слобідській, 104 і кожного разу міські служби інформували, що негайно розпочнуть міст ремонтувати. 3 повідомлення на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації від 16 серпня 2013 р. кияни  дізнались про перебіг обіцяних ремонтних робіт: «проведено піскоструменеве очищення косоурів на 80% поверхні, торкретування 10% бетонних поверхонь, замінено 18 бетонних сходів, підготовлено до монтажу 17 сходів» і також «КП Київавтошляхміст» за власні кошти було розпочато роботи з тимчасового закриття провалів сходинок металевими перфорованими пластинами», - пише громадський активіст Микола Даневич.

Разом з іншими мешканцями прилеглих будинків вони намагалися контролювати ремонтні роботи, які, можна сказати,  й не велися. Проте замість полагодженого мосту – бачать таке:


 

 

Теги: Київ , дорога , аварія