5000 киян очищують Лісовий та Виноградар

Катерина Білоус
12 жовтня 2013р. 14:43

Кияни вийшли на наймасшабніший суботник міста. На прибирання лісових зон по вулиці Жукова та Гонгадзе зареєструвалося майже 5000 киян. Лише на Лісовому масиві охочих прибирати вийшло близько 2000.


 

«Ми хочемо прибрати лісові зони, які розташовані найближче до житлових масивів. Аби люди бачили, що є волонтери, яким не байдужий стан лісу. Може тоді смітитимуть тут менше», – пояснюють свою мету організатори.  Прибирати лісові зони вийшли працівники Міністерства закордонних справ, Міністерства внутрішніх справ, Київської міської державної адміністрації, Деснянської райдержадміністрації, Міністерства екології та природних ресурсів, представники громадських організацій та студенти торговельно—економічного університету. Місцеві мешканці також відкликнулися на участь в суботнику – охочих виявилося набагато більше, ніж планувалося, тому їх вписували в додаткові списки. «Я гуляю тут з дружиною та сином майже кожного дня. Чому б не прибрати тут, аби прогулянки стали ще приємнішими? Тому ми і пришли сюди всією родиною», – каже киянин Сергій.  Лісову зони поділили на багато маленьких ділянок, кожну з них прибирає кілька людей. За словами учасників, в середньому кожен з волонтерів збирає приблизно один метровий пакет сміття за день. Тож, до кінця суботнику на Лісовому назбирають приблизно 2000 пакетів сміття.

В кінці прибирання на волонтерів чекає концерт за участі дитячих творчих колективів. Також, організатори обіцяють частувати чаєм та солодощами.


 

 

Теги: суботник , Київ