Мінюст закриває реєстри на ніч

Маша Землянська
12 жовтня 2013р. 17:13

Мінюст закриває реєстри на ніч

По вівторок, 15-го жовтня Єдині та Державні реєстри інформаційної мережі Міністерства юстиції України не будуть працювати з 22:00 до 08:00. У відомстві пояснюють - усе через проведення технічних робіт.

А роботи реєстру потрібні - адже тільки минулого тижня вони повністю були заблоковані. З 1 жовтня 12 офіційних держреєстрів України - не працювали. Трудовий колектив "Інформаційного центру" написав звернення, у якому йшлося не лише про злам хакерами держреєстрів, але і про викрадення даних. "За нашими даними, інформація з реєстрів вже знаходиться у руках осіб-рейдерів", - повідомляли в заяві. Після звернення працівників - їх почали по одному викликати до керівництва та залякувати. За тиждень до  новим очільником центру став Леонід Богданов. Вже після цього Мінюст під керівництвом Олени Лукаш акцептував угоду з держпідприємством на ведення реєстрів у другому півріччі 2013 року вартістю 309,55 мільйонів гривень.

Місце в держпідприємстві справді "хлібне". Про це свідчать суми, котрі щорічно виділялися з держбюджету розробникам реєстрів - приватним фірмам "Арт-мастер" та "3-Т". За три роки вони заробили 411 мільйонів гривень. При цьому, за ці три роки фірмам вдалося наростити свої доходи в порівнянні з 2007—2009 роками, коли Мінюст сплатив приватним компаніям винагороди на суму 205 мільйонів. 

 


Теги: Київ