У Музеї Тичини дітей вчать бути толерантними

Галина Танай
14 жовтня 2013р. 10:05

У Музеї Тичини дітей вчать бути толерантними

Приємне нововведення у Музеї Тичини - тут стартував соціально-педагогічний проект "Толерантність", що навчає дітей не робити різниці між звичайними людьми й тими, хто має особливі потреби чи вади здоров'я. Проект уже випробували на четверокласниках школи №57.

У Музеї Тичини впевнені: в Україні не сформований позитивний образ людини з особливими потребами чи вадами здоров’я. А щоб зробити це, толерантність слід виховувати з дитинства. Маленьким відвідувачам у музеї пропонують відчути, як це - мати обмежені фізичні можливості. Наприклад, четверокласники зі школи №57 слухали мультик для незрячих, а потім подивились такий же, але для здорових дітей. Після мультика школярі з зав'язаними очима пішли на екскурсію, вивчаючи простір музею на слух і на дотик. Потім діти пройшли музеєм ще раз, але вже без пов'язок - порівняти, наскільки різні відчуття у зрячих і незрячих. 

Це не перше "толерантне" нововведення у Музеї Тичини - у вересні тут розробили програму "Доступний музей"  для гостей із вадами зору і слуху. Тепер такі відвідувачі можуть отримати повноцінні враження від експозиції. Вартість квитка на програму "Доступний музей" така сама, як на звичайну екскурсію - 10 гривень. 

 

Фото: Facebook-сторінка  Літературно-меморіального музею-квартири П.Г. Тичини в Києві

Теги: Київ , музей Тичини , толерантність