"Свобода" обіцяє не хуліганити ввечері

Маша Землянська
14 жовтня 2013р. 12:16

«Свобода» наголошує, що не готує будь-яких дій, спрямованих на порушення громадського порядку, і закликає міліцію діяти чітко у рамках своїх повноважень, самій не порушувати закон, убезпечити учасників Маршу Боротьби у Києві від будь-яких провокацій. До такого звернення "свободівці" прийшли після закликів міліції  "дотримуватися встановленого законом порядку проведення мітингів, не порушувати громадський порядок, не провокувати конфліктних ситуацій і не підбурювати мітингувальників до незаконних дій".

"Патріотичні марші на честь свята Покрови і створення УПА ВО «Свобода» організовує не перший рік поспіль. За весь цей час якщо і траплялися якісь інциденти, пов’язані із цією урочистою масовою акцією, то лише через неспроможність або небажання міліції забезпечити належний рівень громадського порядку в центрі столиці. Слід наголосити, що 14-го жовтня у свідомості української нації асоціюється насамперед із позитивними емоціями, пов’язаними зі зростанням почуття національної єдности й патріотизму.  Тому абсурдними є вже самі по собі заклики «не підбурювати» й «не провокувати». Підбурювати учасників цього традиційно велелюдного маршу немає до чого, позаяк українці й так чудово бачать на власні очі ситуацію в державі. А провокувати попросту немає кого – зрештою, не вважати же достойними опонентами убогих комуністів, які традиційно намагаються попіаритися на акції національно-патріотичних сил. Єдиний, хто дійсно може бути зацікавлений у якихось провокаціях – самі силові структури; саме вони можуть спробувати вкотре настрахати чинну владу й продемонструвати свою «доблесну» боротьбу з опозицією. Саме цим можна пояснити численні перепони, які створили силовики для охочих долучитися до Маршу Боротьби у Києві", - йдеться в повідомленні "Свободи".

На вечір 14-го жовтня заплановане святкування. Для цього Державтоінспекція частково перекриє ряд центральних вулиць. Зокрема, закриють для автівок: Володимирську, Богдана Хмельницького, Хрещатик, Майдан Незалежності, Бесарабську та Михайлівську площі.

 

Теги: Київ